ZAKŁAD USŁUG
DŹWIGNICOWYCH
WINDY DO KAŻDEGO BUDYNKU

Zakład Usług Dźwignicowych "Dźwig" Sp. z o.o. powstał w 1990 r. a wywodzi się ze struktur spółdzielczości mieszkaniowej, gdzie konserwacją, modernizacją i remontami dźwigów zajmował się od 1972 r.

Praca

Obecnie do swojego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Konserwator dźwigów

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska:

  • przeglądy i konserwacja dźwigów
  • ocena stanu technicznego urządzeń
  • pełnienie dyżurów i usuwanie usterek w pracy dźwigów
  • montaż nowych dźwigów

Wymagania:

  • uprawnienia UDT na konserwację dźwigów
  • uprawnienia SEP
  • wykształcenie techniczne (mechatronika, elektronika, elektryka, mechanika)
  • prawo jazdy
  • doświadczenie w branży na podobnym stanowisku mile widziane

Jeśli nie posiadasz uprawnień, ale spełniasz pozostałe warunki i masz chęć rozwoju w kierunku konserwacji i montażu wind zachęcamy do aplikowania i rozpoczęcia tej drogi zawodowej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • rozwój zawodowy
  • finansowanie egzaminów SEP i UDT
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres dzwig@dzwig.torun.pl

Prosimy o zmieszczenie w CV poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)."